Back to top

Photography

Vitajte na mojom webovom portfóliu. Pre prehliadanie fotografií kliknite na jeden z albumov vyššie. Ak sa Vám moja práca zapáči neváhajte ma osloviť. Som všestranný fotograf s vyše 20 ročnou praxou z toho 14 rokov profesionálnou. 

Pre objednanie foto služieb ma prosím kontaktujte na e-mail t.bokor.t [at] gmail.com, alebo na telefónnom čísle +421 918 660 071. Všetky fotografie z albumov sú predajné v obmedzenom počte výtlačkov (10ks) a veľkosti podľa výberu. 

Welcome to my web portfolio. To browse photos, click on one of the albums above. I am a versatile photographer with over 20 years of experience, 14 of which have been professional.If you like my work, don't hesitate to contact me.

To order photo services, please contact me by e-mail t.bokor.t [at] gmail.com or phone number +421 918 660 071. All photos from the albums are for sale in a limited number of prints (10 pcs) and in the size of your choice.

 

Spolupráce/Cooperations:

SITA tlačová agentúra, Ringier Axel Springer, Mafra Slovakia, Biela noc, KOD - konkrétne o divadle, Radical Empathy, Ticho a spol., Divadelný ústav, Elledanse, Divadlo NUDE, Divadlo Jedným dychom, Uhol_92, Odivo, PAKT, A4 Priestor súčasnej kultúry, Štúdio 12, Divadlo LAB, HB kamenárstvo, Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR, Zeldeo, Hyundai Slovensko, Renton and the Error Jam, Electree festival, Electree workshop, Nádvorie KORONA udvar, Šamorínčan.sk, Suvlaki Bistro, a.i., Festival Cirku'l Art,